Yatta Doğum Günü

Harika Alanya manzarasında denizin tam ortasında, rüzgar saçlarınızı savururken; doğum günü pastasının mumlarına üflemek kulağa ne hoş geliyor!

Senenin bir tek günü! Ve o günün eğlenerek geçireceğiniz birkaç saati. Sadece size özel olarak hazırlanan lüks yatta doğum günü kutlamasının olağanüstü keyifli ve bir o kadar eğlenceli olduğunu hatırlatmak isteriz.

İster gündüz, ister gece hatıralarınızda her daim yer edecek muhteşem aktiviteler ve organizasyonlarımızla doğum günü kutlamasını bir şölene, unutulmaz bir anıya çeviriyoruz.

Masmavi bir deniz, masmavi bir gökyüzü altında ve boğazın eşsiz manzarasıyla, rüzgar saçlarınızı savururken yatta doğum günü pastasını kulağa üflemek ne kadar da hoş geliyor.

İster sevdikleriniz için sürpriz bir doğum günü kutlaması yapın, isterseniz planlı bir doğum günü partisi organize edin. Senenin "O Gün"ü, doğduğunuz ve herkes tarafından mesaj ve güzel cümlelerle şımartıldığınız o gün sizler için; masa düzeninden, lazer gösterisine profesyonel ve işinin uzmanı garsonlarımızdan, doğum günü pastasına, içkili-içkisiz, yemekli-yemeksiz menülerimizden faydalanabilirsiniz.

Siz yatta doğum günü kutlaması yaparken,video kaydı ve fotoğraf çekimleri ile yıllar sonra bile keyifle anlatacağınız anılarınız biriktiriyor olacağız.

Bunun için yapmanız gerekenler; daha öncesinde bizlere misafir olan tüm katılımcıların fotoğraflarını inceleyebilir ve hemen sonrasında randevu talep edebilirsiniz. Sizin için hazırlanmış olan tüm konseptler hakkında bizimle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz
 

Copyright © Island Yacht 2020. All Rights Reserved.

,