Yatta Akşam Yemeği

Eşinizle veya sevdiklerinizle muhteşem Alanya manzarası karşısında keyfili bir akşam yemeği elbetteki her zaman anacağınız hatıraların arasında yerini alacaktır.

Zamanın hızlı ve su gibi aktığı günümüzde sizler de Yatta Akşam yemeği organizasyonlarımıza katılarak zamanı yavaşladığını görebilirsiniz. Zengin içeriği ile hazırlanmış menümüzden istediğinizi talep edebilir, istediğiniz müzikleri çaldırabilirsiniz. Profesyonel personellerimiz tarafından gece boyu en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Güzel bir akşam, aşk kokan bir meltem ve Akdeniz'in sıcaklığı
Bireysel akşam yemekleriniz için Island Yat sizler için hazırlandı. Siz ve sevdikleriniz için gecenizin en güzel anlarına tanıklık ediyor, isterseniz yatta akşam yemeğini tam bir şölen havasına çeviriyoruz.

Arzu ederseniz de daha sakin, daha huzur verici, Alanya'nın muhteşem manzarası eşliğinde yatta akşam yemeğinizi romantik bir masala dönüştürüyoruz.

Yatta Akşam yemeği talebinde bulunan tüm misafirlerimiz için yemek menüsü sizlerin talebi doğrultusunda hazırlanmaktadır.

İster arkadaşlarınızla beraber nezih ve güvenilir bir ortamda, isterseniz eşiniz ve sevdiklerinizle beraber coşkulu ve heyecan verici yatta akşam yemeklerini organize edebileceğiniz bir akşama hazırmısınız?

O halde bizimle bir akşam yemeğine ne dersiniz?
Yıllar geçse de bugün gibi hatırlayacağınız en özel akşam yemeğine ne dersiniz?

Copyright © Island Yacht 2020. All Rights Reserved.

,