Yatta Bekarlığa Veda Partisi

Her veda o kadar da hüzünlü değildir. Hele bu veda yatta yapılırsa işte bu vedanın tadına doyum olmaz.

En sevdiğiniz şarkıları bağıra bağıra söyleyerek bekârlığa veda etmek isteyen damat ve gelin adaylarına özel yatta bekarlığa veda konsepti unutulmaz ve farklı bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Akdeniz'in ve Alanya'nın muhteşem manzarasında görsel bir şova dönüşmüş gece manzarası eşliğinde, canlı müzik veya sevdiğiniz müzik parçaları eşliğinde kız kıza veya erkek erkeğe eğlencenin doruklarında yaşayabilirsiniz.

Bir çok mekandan farklı olarak yatta bekârlığa veda partileri hem ekonomik olması hem de gözünüze, gönlünüze hitap etmesi sebebiyle tüm misafirlerinizi memnun edecektir.

Geleneksel kalıpların dışına çıkmak isteyen gelin ve damat adayları için Arzu edilirse; farklı konseptlerle Bekârlığa veda gecenizi daha sıra dışı hale getirebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz kostümlü-kostümsüz, temalı-temasız, içkili-içkisiz, dans şovları ile bezeli, masa dizaynlarından yat içi ve dışı tüm süslemelere varana kadar her şey bu özel geceyi diğer gecelerden farklı kılmak için tasarlandı. Siz bu unutmaz gece eğlencesinin tadını çıkarın, eğlendirmeyi bize bırakın.

Siz gecenin tadını çıkarın
Bir sanat eseri gibi karşınızda duran Alanya Manzarası ve o sanat eserinin bir parçası olarak yatta bekârlığa veda eden siz.

Eğlencenize devam ederken profesyonel garsonlarımız sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Video ve fotoğraf çekimleri sayesinde unutulmaz hatıralarınız olacak.

Copyright © Island Yacht 2020. All Rights Reserved.

,