Yatta Evlenme Teklifi

Sevdiği adamdan evlenme teklifi alan hiçbir kadın “hayır” diyemez! Hele ki bu teklif Akdeniz ve Alanya'nın muhteşem manzarası eşliğinde hiç beklemediği bir anda yapılırsa bu unutulmaz bir sürpriz olur..

Evlenme teklifi cesaret isteyen ve bir o kadar da keyifli anlardan oluşan bir olaydır. Turgay Kaptan; sizi cesaretlendirecek, keyfinizi ikiye katlayacak sunumları ve aktiviteleriyle işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Günün veya gecenin hangi vakti olursa olsun... Siz yatta evlenme teklifi ederken geri kalan tüm organizasyon için Island Yacht (Turgay Kaptan) hizmetlerinde kusur etmeyecek ve sizin o "an"larınızı ölümsüz kılacak uygulama ve aktivitelerle heyecanınızı bir coşku seline çevirebilmek için var gücü ile çalışacaktır...

Gelin evlilik teklifini lüks yatta bir peri masalına çevirelim

Profesyonel ekibimiz siz ve sevdiğiniz için önceden planlanmış, üzerinde defalarca düşünülmüş yatta evlenme teklifi organizasyonu ve kesintisiz hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda olacaktır.

Teklif öncesi; uzman personellerimiz masa düzeninden, yat içi süslemesine, mumlardan, şamdanlara, isteğiniz üzerine çalınacak müzik parçalarından, konfetilere, lazerle evlenme teklifi ile havai fişek gösterisine varana kadar her detayı ayrıntılı bir biçimde organize ederek keyifli anlarınıza ortak olacaktır.

Yıllarca akıllardan çıkmayacak, hafızalarda yer edecek bir gece için bizimle iletişim kurun!

Copyright © Island Yacht 2020. All Rights Reserved.

,