Yatta Evlilik Yıldönümü

Her evliliğin bir hikayesi, her evliliğin mutlaka en az bir farklılığı vardır. Bu farklılığı eşinize sürpriz yapıp Alanya'da lüks bir yatta kutlayarak diğerlerinden özel kılabilirsiniz.

Lüks bir yatta evlilik yıldönümü kutlama fikriniz Island Yacht ile her zaman hatıralarınız arasında kalan bir anı olarak kalacaktır.

Island Yacht olarak siz değerli misafirlerimiz için her yatta evlilik yıldönümü yemeğini ayrı bir hikayeye, apayrı bir konsepte çevirerek bu keyfi tatmanızı sağlıyoruuz.

Denemek keşfetmek kadar değerlidir

Daha önce böyle bir deneyim yaşamadıysanız, sizleri de bu keşfe davet ediyoruz. Profesyonel yat kaptanı, deneyimli ve özverili çalışan yat personeli ve organizasyon için hazırlanmış olan tüm aktiviteler günler öncesinden belirlenmiş ve mutluluğunuzu perçinlemek için hazırlanmış olacaktır. 

İster planlanmış olsun, ister sürpriz bir evlilik yıldönümü kutlaması olsun biz işimizi şansa bırakmıyoruz. Siz eşinize yapmak istediğiniz sürpriz evlilik yıldönümünün hazırlığını bize bırakmakla ne kadar doğru bir karar verdiğinizi günün veya gecenin sonunda anlayacaksınız.

Harika Alanya manzarasında müthiş bir evlilik yıldönümü organizasyonu için bizimle iletişim kurun!


 

Copyright © Island Yacht 2020. All Rights Reserved.

,